Dostępne materiały

 • Beton biały

  Titanio Bianco

 • Beton jasny

  Concreto Lumine

 • Beton ciemny

  Concreto Tenebris

 • Beton antracyt

  Antrcite Concreto

Dla Państwa wygody system modularis® składa się z kilku elementów bazowych pozwalających uzyskać wiele niezwykłych kombinacji. Elementy wykonane są ze specjalnej kompozytowej mieszanki betonu opracowanej w wyniku kilkuletnich prób i badań. W projektowaniu elementów systemu modularis® uczestniczyły pracownie architektoniczne, a skład chemiczny produktu został opracowany przy udziale wykwalifikowanych pracowników naukowych.

Montaż

Elementy systemu modularis® charakteryzują się łatwością, szybkością i czystością montażu. Dzięki zastosowaniu wpustów, bloczki układa się jak klocki, na wcześniej przygotowanym podłożu i nie wymagają one dodatkowego poziomowania. Wykonanie całego ogrodzenia przez wyspecjalizowaną brygadę 2 osobową trwa od 2 do 4 dni i ogranicza do minimum brudne prace budowlane i zniszczenia wokół nieruchomości. Zastosowanie specjalnej mieszanki kompozytowej ULC (ultra light concrete) pozwoliło zredukować wagę pojedynczego elementu o ponad połowę w stosunku do klasycznej mieszanki cementowej. Pozwala to na wykonanie ogrodzenia przez ekipę 2 osobową i nie wymaga żadnych specjalistycznych narzędzi, ani ciężkiego sprzętu budowlanego.

Zastosowanie

Zastosowanie specjalnej mieszanki kompozytowej ULC (ultra light concrete) pozwoliło zredukować wagę pojedynczego elementu o ponad połowę w stosunku do klasycznej mieszanki cementowej. Pozwala to na wykonanie ogrodzenia przez ekipę 2 osobową i nie wymaga żadnych specjalistycznych narzędzi, ani ciężkiego sprzętu budowlanego.